curs valutar   convertor valutar

Distribuie pe Facebook  Distribuie pe Google+


mini convertor

Converteste din
in
suma
rezultat
rezultat+TVA
TVA
zecimale
data curs: 25-11-2014


• Cursul valutar este actualizat zilnic, preluand datele afisate pe situl BNR ( http://www.bnro.ro/Cursul-de-schimb-524.aspx ).

• BNR, afiseaza cursul valutar in jurul orei 13.

• In week-end cursul valutar ramane neschimbat, fiind valabile cotatiile din ziua de vineri.


Curs valutar BNR 25-11-2014


Alegeti o data din arhiva pentru cursul BNR
Simbol Denumire 25-11-2014 24-11-2014 Oscilatie
EUREuro4.43384.4347-0.0009
USDDolar american3.56533.5758-0.0105
GBPLira sterlina5.59085.5941-0.0033
XAUGramul de aur137.7879137.5418+0.2461
XDRDST5.21425.2227-0.0085
MDLLeul moldovenesc0.23720.2368+0.0004
HUF100 Forinti maghiari1.44911.4554-0.0063
AUDDolarul australian3.04623.0906-0.0444
BGNLeva bulgareasca2.26692.2674-0.0005
CADDolarul canadian3.15403.1807-0.0267
CHFFrancul elvetian3.68733.6877-0.0004
CZKCoroana ceha0.16060.1604+0.0002
DKKCoroana daneza0.59600.5961-0.0001
EGPLira egipteana0.49860.5001-0.0015
JPY100 Yeni japonezi3.01683.0235-0.0067
NOKCoroana norvegiana0.52330.5267-0.0034
PLNZlotul polonez1.05701.0571-0.0001
RUBRubla ruseasca0.07890.0798-0.0009
SEKCoroana suedeza0.47860.4791-0.0005
TRYLira turceasca1.59921.6040-0.0048
ZARRandul sud african0.32330.3252-0.0019
BRLRealul brazilian1.40051.4216-0.0211
CNYRenminbi chinezesc0.58100.5822-0.0012
INRRupia indiana0.05760.0577-0.0001
KRW100 Woni sud coreeni0.32080.3207+0.0001
MXNPeso mexican0.26060.2624-0.0018
NZDDolarul neo zeelandez2.78002.8158-0.0358
RSDDinarul sarbesc0.03680.0368=0.0000
UAHHryvna ucraineana0.23610.2369-0.0008
AEDDirhamul emiratelor arabe0.97070.9735-0.0028