curs valutar   convertor valutar

Distribuie pe Facebook  Distribuie pe Google+


mini convertor

Converteste din
in
suma
rezultat
rezultat+TVA
TVA
zecimale
data curs: 25-07-2014


• Cursul valutar este actualizat zilnic, preluand datele afisate pe situl BNR ( http://www.bnro.ro/Cursul-de-schimb-524.aspx ).

• BNR, afiseaza cursul valutar in jurul orei 13.

• In week-end cursul valutar ramane neschimbat, fiind valabile cotatiile din ziua de vineri.


Curs valutar BNR 25-07-2014


Alegeti o data din arhiva pentru cursul BNR
Simbol Denumire 25-07-2014 24-07-2014 Oscilatie
EUREuro4.40004.4155-0.0155
USDDolar american3.27153.2766-0.0051
GBPLira sterlina5.55285.5758-0.0230
XAUGramul de aur135.9718136.9472-0.9754
XDRDST5.02505.0395-0.0145
MDLLeul moldovenesc0.23360.2346-0.0010
HUF100 Forinti maghiari1.42711.4345-0.0074
AUDDolarul australian3.07783.0944-0.0166
BGNLeva bulgareasca2.24972.2576-0.0079
CADDolarul canadian3.03893.0554-0.0165
CHFFrancul elvetian3.62043.6343-0.0139
CZKCoroana ceha0.16010.1608-0.0007
DKKCoroana daneza0.59010.5921-0.0020
EGPLira egipteana0.45760.4583-0.0007
JPY100 Yeni japonezi3.21023.2264-0.0162
NOKCoroana norvegiana0.52790.5279=0.0000
PLNZlotul polonez1.06151.0671-0.0056
RUBRubla ruseasca0.09320.0935-0.0003
SEKCoroana suedeza0.48030.4787+0.0016
TRYLira turceasca1.56231.5678-0.0055
ZARRandul sud african0.31050.3125-0.0020
BRLRealul brazilian1.47481.4766-0.0018
CNYRenminbi chinezesc0.52840.5289-0.0005
INRRupia indiana0.05440.0545-0.0001
KRW100 Woni sud coreeni0.31890.3185+0.0004
MXNPeso mexican0.25230.2534-0.0011
NZDDolarul neo zeelandez2.79562.8138-0.0182
RSDDinarul sarbesc0.03780.0378=0.0000
UAHHryvna ucraineana0.27880.2805-0.0017
AEDDirhamul emiratelor arabe0.89070.8921-0.0014